CF&S plaanib laiendada oma transpordi võrku

14.01.2021

Vaatamata COVID-19 levikuga seotud olukorrale, ja enamikku tööstusharusid mõjutanud piirangute laialdasest kehtestamisest tingitud asjaoludele, suutis CF&S Estonia AS 2020. aastal tagada vedude sujuva liikumise ja osutada terviklikku maanteetranspordi teenust. Eelmisel aastal vedasime 170 000 tonni kaupa ning käsitlesime 20 000 saadetist - seda kõike tänu meie klientidele.


Käesoleval aastal plaanime koostöös oma Poola ja Hollandi kolleegidega ning partneritega Euroopas veelgi laiendada olemasolevat transpordi võrgustikku. Fookuse alla võtame grupikaupade sektori ehk saadetised arvestusliku kaaluga kuni 2500kg. Selleks, et grupikaubad liiguksid vastavalt lubatud tarnegraafikutele kliendi uksest ukseni, töötame välja terminalivahelised süsteemsed liiniveod ja kohalikel terminalidel põhinevad korje- ja jaotusveod.


Lisaks meie tähtsamale Euroopa piirkonnale, mis hõlmab Baltimaid, Itaaliat, Ühendkuningriike ja Šveitsi, pakume maanteetranspordi teenust koostöös oma Hollandi kolleegidega samuti Beneluxi riikide ning Saksamaa suunal.