CF&S Estonia AS'ga on liitunud uued meeskonnaliikmed

2.9.2020

Meil on hea meel teatada, et meiega on liitunud uued meeskonnaliikmed.


Natalia Masterova on määratud CF&S Grupi finantsjuhi ametikohale alates 1. septembrist 2020.


Natalia omab üle 20 a. raamatupidamise ja finantsarvestuse kogemust. 5 aastat töötas ta rahvusvahelises audiitorfirmas Deloitte. Natalial on ka 8-aastane kogemus finantsjuhi/finantskontrolleri ametikohal tootmisettevõtetes, on hea koostöö kogemus Prantsuse, Soome ja Rootsi ettevõtetega ja nende riikide ärimudelitega.


"Tööpakkumine CF&S-lt oli minule väga atraktiivne just selle tõttu, et nägin perspektiive enesearenguks pika ajalooga suures Eesti ettevõttes minule täiesti uues ärivaldkonnas ning võimalusi rakendada oma pikaajalist kogemust ja huvi finantsarvestuses ja juhtimisarvestuses."


 

Anti Niit on liitunud CF&S Estonia AS’i konteinertranspordi osakonnaga alates 1. septembrist 2020. Ta hakkab vastutama veokorralduse eest. Anti on kogenud juht, kellel on tõestatud töökogemus meretööstuses. Tal on head kutseoskused sadamakorralduses tänu Eesti Mereakadeemias omandatud magristikraadile ning pikaajalisele praktikale.


"CF&S’il on suurepärane meeskond, keda tean ja tunnen juba pikalt, samuti väga korralik ja tööd toetav firma struktuur. Ma loodan saavutada ja tagada meie olemasolevatele ja uutele klientidele optimaalseimad lahendused."