CF&S võtab osa virtuaalsest 1-2-1 kohtumisnädalast

28.7.2020

Viimasel ajal seisab maailm silmitsi ettenägematute asjaoludega, mis ühel või teisel viisil on mõjutanud peaaegu kõiki ärivaldkondi; enamik näost näkku kohtumisi ja muid üritusi on tühistatud või edasi lükatud. Et hoida ennast toimuvaga kursis, on CF&S liitunud Project Cargo Network’i (edaspidi PCN) algatatud virtuaalse kohtumisnädalaga. Selline kohtumise formaat sai võimalikuks tänu spetsiaalselt PCN’i jaoks välja töötatud veebipõhisele rakendusele Virtual 1-2-1 Booking System. Veebikuhtumised toimuvad 3. – 7. augustil 2020. Virtuaalne kohtumisnädal on ideaalne aruteluplatvorm ning uute vastastikku kasulike ideede generaator.


Project Cargo Network’i president ja tegevjuht Rachel Crawford vastas meie küsimusele virtuaalse kohtumisnädala vajaduse ja selle tähtsuse kohta: “Oleme teadlikud, et suhtlemine ja partnersuhete hoidmine on üliolulised, ja meil on olnud väga hea meel "näha" oma liikmeid meie regulaarsetel Zoom-kohtumistel, millest võtsid osa ka CMA CGM’i ja CargoWise'i esinejad. Praegu elame hoopis teistsuguses maailmas ja me ei tea veel, mis saab tulevikus rahvarohketest kokkusaamistest.


Me soovime tagada PCN’i jätkuva arengu ning pakkuda oma liikmetele võimsa platvormi, et tugevdada nende positsiooni pärast pandeemia puhangu hajutamist. Tasub märkida, et kuulumine sellistesse organisatsioonidesse nagu Project Cargo Network võib olla oluline paljude sõltumatute ekspediitorite ellujäämiseks järgnevatel aastatel. Me samuti tunnistame 1-2-1 kohtumiste tähtsust meie iga-aastastel kokkutulekutel, kus liikmed saavad arutada olemasolevat ja potentsiaalset äri. Seetõttu oleme investeerinud spetsiaalsesse veebipõhisse 1-2-1 broneerimissüsteemi ja julgustame oma liikmeid osalema tulevases virtuaalses kohtumisnädalas.”


Broneerimissüsteem käivitus ametlikult 1. juulil, enam kui 160 osaleja on süsteemi juba registreerunud (vt. osalejate nimekirja). Selle rakenduse põhieeliseks on võime teha märkmeid koosoleku jooksul ja saata sõnumeid, et osalejad saaksid omavahel suhelda.


Virtuaalne kohtumisnädal ja juurdepääs broneerimissüsteemile on Project Cargo Network’i liikmetele tasuta. Rachel lisas: “Oleme pandeemia algusest saadik oma liikmetega regulaarselt suhelnud ning olime vaimustunud meie võrgustikku kuuluvate ettevõtete vastupidavusest. Meie liikmete vastastikune tugi on uskumatult suur ja ma ei kahtle, et meie PCN’i perekond muutub veelgi vastupidavamaks kui kunagi varem.”


Partnerlussuhete tugevdamine ja arendamine võimaldab CF&S-l juurdepääsu mitmekesisematele ressurssidele, samuti konkurentsieeliste saavutamist ja säilitamist.