CF&S on laiendanud oma partnerlusvõrgustiku

3.2.2020

CF&S on saanud äripartneriks suurima eraomandis oleva Itaalia logistikaettevõttega Trasporti Internazionali Transmec s.p.a. Leping hõlmab maanteetranspordi teenuseid Itaalia, Balti riikide ja Soome vahel. Selline rahvusvaheline koostöö võimaldab meil olla oma klientidele veelgi lähemal ning rahuldada nende soove ja vajadusi.


Usume, et enam kui 160-aastane Transmec Grupi kogemus logistika alal ning meie lai teenuste valik koos ulatusliku partnerite võrgustikuga Euroopas muudab meie koostöö harmooniliseks ja vastastikku edukaks duetiks.


Lisateabe saamiseks võtke ühendust:


Hannes Mänd

CF&S Grupi juhatuse liige, müügidirektor


Või saatke oma päring otse meile.


 

CF&S

CF&S on kõrgelt kvalifitseeritud ja professionaalne rahvusvaheline partner logistika täisteenuses. Lähtudes klientide soovidest ja vajadustest, pakume neile paindlikke, efektiivseid ja konkurentsivõimelisi lahendusi.


 

Transmec Grupp

Rohkem kui 160-aastase kogemusega Transmec Grupp on välja töötanud võrgustiku, mis suudab rahuldada maailmaturu ja selles tegutsevate ettevõtete uusi ja kasvavaid nõudmisi, pakkudes neile 360 ° teenust, mis on paindlik, kiire ja usaldusväärne. Transmec pakub nii maantee-, raudtee-, õhu- ja merevedu üle Euroopa ja kogu maailmas, kui ka logistikateenuseid.